Jeep on nüüdsest Tartus, peagi ka Alfa Romeo

08.07.2020
Carring

Seni vaid Opelitega tegelenud Lõuna-Eesti üks vanimaid automüüjaid Carring avab tänasest Tartus klientidele Jeepi müügi- ja teeninduskeskuse.

Tänavu jaanuaris sõlmisid United Motors AS Jeepi ametliku esindajana Eestis ja Lõuna-Eesti automüügiettevõte Carring AS koostöölepingu, mille sisuks oli Jeepi uue müügisalongi ja bränditeeninduse avamine Tartus, Carringi esindussalongis.  Müügisaal ja autoteenindus on avatud alates 8. juulist.

„United Motors on nüüdseks täpselt aasta olnud Jeepi ametlik esindaja Eestis ning saan kinnitada, et see aeg on olnud meile väga töine. Klientide huvi Jeepi maasturite vastu on ületanud kõiki meie ootusi,” rääkis United Motors AS-i juhatuse liige Jaanus Nieländer. „Jeep on tõsiseltvõetav sõiduvahend, mis sobib Eesti oludesse väga hästi ning seetõttu tullakse meie Peetri esindusse Tallinna külje all ka kaugemalt autoga tutvust tegema ja esimest sõidukogemust saama. Et Jeep oleks üle Eesti paremini kättesaadav, jõudsime arusaamiseni, et peame liikuma pealinnast väljapoole.”

Carring, mis on 1996. aastast alates müünud vaid Opeleid, on otsustanud oma brändivalikut mitmekesistada ning ehitada selleks välja täiesti uued müügi- ja teenindusruumid.

Carring AS-i juhatuse liige Raivo Rätsep usub, et ettevõte suudab Jeepi populaarsust lõunaeestlaste seas kiiresti kasvatada. „Oleme 24 aastat müünud ja hooldanud ühte automarki ja kliendid on sellega harjunud. Aeg on küps uuteks põnevateks väljakutseteks ning Jeep oma värvika ajaloo ja väga heade maastikusõidukitega seda kindlasti pakub, juba praegu on tunda klientide suurt huvi uue brändi vastu,” rõõmustas Rätsep.

Rätsepa sõnul pakub Jeep peagi midagi ka keskkonnateadlikele klientidele: selle aasta lõpus oodatakse Eestis müügile Jeep Renegade'i ja Compassi pistikhübriide. Veel sel suvel on aga Carringi asja autogurmaanidel, sest koostöös United Motorsiga alustatakse Tartus ka Alfa Romeo Giulia ja Stelvio müügiga.

Carringi salong Tartus on esimene United Motorsi Jeepi müügivõrgu laiendus, lähiajal lisandub müügi- ja teeninduskeskusi Eestis veel.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid