IIZI tõi kindlustusturule uue mobiilse lahenduse

21.02.2019

IIZI tõi kindlustusturule uue mobiilse lahenduse. Kui enamus klienditeenindusse jõudvatest küsimustest on seotud kindlustusdokumentidega, siis nüüd on selleks olemas lihtne mobiilne lahendus uue IIZI äppi näol.

Kui täna eelistatakse kindlustusdokumentide veel paberile printida või elektroonilises postkastis hoida, siis IIZI äpp loob ühe kindla koha oma dokumentide hoidmiseks. „Kõik kindlustused on alati Sinuga kaasas, hästi hoitud ja samas kohe käepärast, kui neid peaks vaja minema,“ kommenteerib IIZI turundusjuht Maria Plees.

Enamus kõnekeskusesse saabuvatest kõnedest ja kirjadest on seotud just kindlustusdokumentidega. Näiteks on vaja teada kindlustuskaitse kehtivust, valitud kaitseid, vaadata arveid, otsida infot kahjuteate esitamise kohta jne.  Äpi abiga saab lihtsa vaevaga kõigel alati silma peal hoida.

Kui praegu veel saab IIZI äpist osta liiklus – ja reisikindlustust, siis peagi on see nimekiri pikem. Lisaks on võimalus kõik kindlustusdokumendid mobiili salvestada olenemata sellest, kas sõlmida kindlustus näiteks IIZI veebilehel või esinduses. „Dokumentidele on ligipääs tagatud ka siis, kui interneti kasutamise võimalused on piiratud. Näiteks oled reisil ja ei soovi kasutada mobiilset andmesidet või viibid kehva leviga piirkonnas. Kujuta ette olukorda, kui laed alla mahukat faili info leidmiseks, reisil olles võid maksta selle eest veel enda mobiilioperaatorile peale,“ lisab Plees.

Kõik kindlustused on nüüd IIZI äpis - vt www.iizi.ee/app

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid