Huvitavat oktoobri Tehnikamaailmas

02.10.2023

Oktoobri Tehnikamaailmas tõmbame joone alla motoaastale ning piilume juba talve poole. Selle hooaja viimases mootorrattaloos on vaatluse all Ducati Desert X, autotestiks aga iga-aastane suur elektriautode talvetest.

Heidame pilgu kolmele septembrikuisele autonäitusele - käime ära nii Münchenis, Detroidis kui Tartus. Sõidame uue elektrilise Opel Astraga, meenutame üht isemoodi BMW ning tutvustame üht automaailma suurmeest - Gordon Murray´d ja tema loomingut.

Uue kooliaasta alul avastasid kindlasti paljud lapsevanemad, et lapsele tarvis uut telefoni - aga millist? Testime alla 300 euro maksvaid Android-telefone ja leiame nende seast sobivaimad.

Saame teada, millised on kõrgeimad temperatuurid Maal ja mujal. Läheme II maailmasõja aegadesse ja meenutame, kuidas sündisid liugpommid. Külastame tulevikulinna siinsamas Tallinnas.

Lamborghini pole oma 60 aastase ajaloo jooksul autosporti eriti panustanud, aga nüüd on asi muutumas. Miks? Saame teada, milliseid tulevikuplaane peab oma eduka debüüthooaja F3-sarjas lõpetanud Paul Aron.

Lisaks ohtralt auto- ja tehnikauudiseid ning muudki põnevat.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid