Honda e saab viie ekraaniga armatuurlaua

26.07.2019
Honda e armatuurlaud. | Honda

Honda uus elektriauto e saab endale armatuurlaua, kus on suisa viis ekraani.

Klassikalisi analoognäidikuid auto jaoks üldse ette nähtud ei ole, ka ei leia Honda kerelt klassikalisi tahavaatepeegleid.

Juhi ees on 8,8-tollise diagonaaliga ekraan, mis edastab talle kõige olulisema info auto kohta. Selle kõrval on kaks 12,3-tollist ekraani, mille kaudu edastatakse juhile nutitelefoni meenutaval kujul erinevate äppide ja lisade poolt pakutavat infot. Ka on Honda e standardvarustuses Apple CarPlay ja Android Auto.

Kaks kõrvuti ekraani võimaldavad erinevat äppide infot jagada kõrvuti, samuti saab kuvatavat infot ekraanilt ekraanile vahetada. Lisaks on auto varustatud süsteemiga Honda Personal Assistant, mis oskab vastata sõitjate poolt esitatud küsimustele ja käsklustele.

Kaks äärmist ekraani vasakul ja paremal on seotud aga süsteemiga Side Camera Mirror, mis asendab klassikalisi tahavaatepeegleid.

Honda e teeb seeriatootmiseks küpsena oma debüüdi sügisesel Frankfurti autonäitusel. 150-hobujõulise elektrimootoriga auto peaks ühe laadimisega olema võimeline läbima kuni 200 kilomeetrit.

2020 Honda e Electric Car – Advanced Connectivity

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid