Uuenenud Latitude59 kutsub tulevikuteemadel kaasa rääkima
08.04.2019

Baltikumi tunnustatuima tehnoloogia- ja startup-ürituse, 16. ja 17. mail toimuva Latitude59 programmis on nii legendaarseid investoreid, kõnelejaid Prezist, Pipderive’ist ja Ethereumist kui ka oma ala tippe küberturvalisuse, hariduse ja tervisetehnoloogiate alal.

Sellekevadise Latitude59 keskmes on lisaks tavapärastele iduettevõtluse ja e-riigi arendamise teemadele erilise tähelepanu all ka kestliku arengu ja ettevõtluse sümbioos, haridusinnovatsioon ja juhtimisteemad.

Tänavuste esinejate seas on näiteks legendaarne investor Morten Lund, kes on viimase 20 aasta jooksul olnud investoriks ja kaasasutajaks üle 200 ettevõttele, sealhulgas Skype, AirHelp ja Tradeshift; presenteerimistarkvara Prezi asutaja ja CEO ning haridusettevõtja Péter Halácsy; Korelya Capital asutaja Fleur Pellerin, kes on varasemalt olnud ka Prantsusmaa kultuuriminister ja ettevõtlus- ning innovatsiooniminister; plokiahela tehnoloogial põhineva eluteaduste ettevõtte Rymedi asutaja David Stefanich; Soome sariettevõtja ja FinEst Bay Area visionäär Peter Vesterbacka; Cristina Fonesca, kõnekeskusi pilveteenusena pakkuva ettevõtte Talkdesk asutaja; turundustarkvara Cognism CRO Nazma Qurban; NATO Küberkaitsekoostöö Keskuse küberkaitse strateegiaekspert Clare Lain; Soome haridusinnovatsiooni organisatsiooni HundrED asutaja Saku Tuominen; finantsplatvormi Paylater kaasasutaja Ngozi Dozie, ning Eesti iduettevõtjad Kaspar Tiri, Taavet Hinrikus ja Triinu Mägi. Esinejate nimekiri täieneb kodulehel.

Tänavusel konverentsil on omaette tähtis osa ka publikul, keda kutsutakse erinevates diskussioonides aktiivselt kaasa lööma. Latitude59 on Eesti tehnoloogia- ja startupkonverents, mis toimus esmakordselt juba 2012. aastal. 2015. aastal Kultuurikatlasse kolinud sündmusel on lisaks põnevale konverentsiprogrammile ka ettevõtete vaheline matchmaking, varase faasi iduettevõtetele mõeldud Tehnopoli demoala, koostöös Eesti Äriinglite Assotsiatsiooniga toimuv pitch-võistlus ning mitmekülgne kõrvalprogramm.

Möödunud kevadel toimunud konverentsi külastas üle 2000 inimese Eestist ja väljastpoolt. Latitude59 raames astus lavale üle 100 inspireeriva esineja, teiste hulgas Seth Bannon, Marcin Kleczynski, Joyce Shen, Merike Kaeo, Joshua Slayton ja Taizo Son.

Latitude59 pPiletid on müügil sündmuse kodulehel hinnaga 79-259 eurot. Piletihinnad tõusevad 10. aprillil.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid