Otsid uut autot? Leia meie soovitused selle ostmiseks
11.10.2022
Sisuturundus
Pixabay

Uue auto soetamine võib olla mitmel moel pead murdev tegevus. Kui ostjaks on inimene, kes ei tea palju autodest, jäävad ostuotsused teadmiste taha. Kui on ostja, kelle jaoks on oluline madal hind, kulub palju aega, et selle eest leida just see õige masin. Ja kolmandate inimeste jaoks on valik nii suur, et õige leidmine on liiga keeruline.

Selleks, et leiaksid oma ideaalse auto, olenemata sellest, mis on sinu peamine küsimus, oleme pannud kokku mõned lihtsad, kuid toimivad soovitused, millele mõelda.
 

Kuidas leida auto väikese eelarvega?

Paljud inimesed vastaksid sellele küsimusele, et autolaen on lahendus probleemile, aga see pole alati nii. Autolaen ei pruugi olla lahendus, näiteks siis, kui inimene eelistab soetada auto kohe välja ja seda oma enda vahenditest. Kui laenud või liisingud on peamised viisid, kuidas Eestis uusi autosid soetatakse, siis samal ajal on ka inimesi, kes juba sõna laenud peale muutuvad rahutuks. Seetõttu tuleb madala hinnaga auto soetamiseks uurida võimalusi kasutatud autode turult. Eestis on võimalik tutvuda erinevate pakkumistega mitmete portaalide kaudu, kus saavad inimesed enda kasutatud autosid müüa. Samuti on võimalik nendega tutvuda erinevates autoesindustes, sest ka nemad müüvad kasutatud autosid. Seega, vii end kurssi kasutatud autode pakkumisega ja proovi leida endale sobivast hinnaklassist masin.
 

Kuidas soetada auto, kui sellest ei tea midagi?

Esiteks on see täiesti okei, et sa ei tea autodest kõike. Ja kui sa pead siiski endale auto soetama, siis tasub end natukene peamiste teadmistega kurssi viia. Selle jaoks saad kas tutvuda erinevate soovitustega internetiavarustest või pöörduda mõne hea tuttava poole. Küsi enda mõnelt sõbralt või pereliikmelt abi, et ta oskaks sind aidata sobiva auto leidmisel. Alati on võimalik küsida nõu ka professionaalide käest. Nii saad küsida nõu erinevatest esindustest, aga kui sa oled soetamas kasutatud autot, saad sa selle seisukorda laste hinnata spetsialistide poolt. Suuremate ostude tegemisel tasub alati küsida abi, et tagada parim ostuotsus.
 

Kuidas soetada auto, kui valik on liiga suur?

Suur autoturg on teinud sind silme eest kirjuks? Autosid on tõesti palju, ühel margil on müügil mitmeid mudeleid ja ka ühel mudelil on võimalik soetada erinevast hinnaklassist masinaid, sõltuvalt erinevatest funktsioonidest ja mugavustest, mida autole soovid lisada.

Selleks, et sind natukenegi aidata, soovitame panna kirja kõik, mida sa autolt ootad. Sinna nimekirja võiks minna kõik mugavused, mis on sinu jaoks nii öelda must-have kui ka automargid, auto värv või mis iganes muu näitaja, mida sa eelistad. Selle nimekirja põhjal on sul hea tutvuda variantidega, mis on olemas. Kui siiski ei suuda sa otsustada, mis on õige valik, küsi nõu enda hea tuttava käest või pöördu abi saamiseks professionaalse automüüja poole. 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid