Kuidas internetis lisaraha teenida?
17.12.2020
Sisuturundus

Internetis raha teenimiseks on mitmeid võimalusi ning online pokker on üks viis selleks. Pokkerimaailmas on palju professionaalseid mängijaid, kes mängides igapäevaselt endale elatist teenivad. Professionaalses pokkerimängus on suur osakaal mängija võimetel ja tehnikal, mitte juhusel, mistõttu on sellega tegelemine pidev areng ja enesetäiendamine.

Pokkeri mängimine on täiskohaga töö

Online pokkeri mängimine on võrreldav täiskohaga tööga, millega tuleb tegeleda keskmiselt 150-200 tundi kuus, mõnikord ka rohkem. Pokkeriga raha teenimine nõuab harjutamist, pühendumist ja ohverdamist. Aega võtab ka sobivate vastaste valik, sest võidumarginaali tõstmiseks või hoidmiseks tuleb esmalt hoolikalt valida, kelle vastu mängida.

Leidub palju neid, kes töötavad 200 tundi kuus, kuid vaid 10-25% sellest ajast kulutavad mängimisele, sest vastaste otsimine võtab suure osa ajast. Seevastu kuue ning kümne mängijaga laudades valitakse vastaseid vähem ning reaalne töötundide arv kuus jääb 90-150 tunni vahele.

Pokkeris on väga oluline enesetäiendamine. Iga kuu on vaja tegeleda mängu analüüsi ja videote vaatamisega ning raamatute lugemisega. Seega, kui soovid olla professionaalne mängija, pead aega investeerima ka mängu õppimisse.

Mängu mõistmine

Pokkerimängus teenimiseks on vajalik mõista, kuidas mäng töötab. Tasub meeles pidada, et enamus inimesi mängivad pokkerit vaid meelelahutuseks. Kui soovid professionaalse mängurina algust teha, on hea alustuseks just selliste mängijate vastu mängida.

Samuti tasuks meeles pidada, et kaotustest ei tasuks end liiga palju mõjutada lasta. Professionaalsed pokkerimängijad teavad, et nad võivad kaotada kogu oma stäkki ja on valmis sellist kaotust aktsepteerima. Õnne element on pokkeri mängimisel vältimatu tegur, mistõttu esineb perioode, mil kaotusi esineb rohkem kui võite.

Pokkeri mängimine on riskantne

Professionaalne pokkerimängija peab olema valmis riskima. Pokkeris on palju tegureid, mis võivad mängijat negatiivselt mõjutada. Hea uudis on see, et mida rohkem õppida ja harjutada, seda paremini hakkab mängus minema ning tulemused on märgatavad.

Õppida, õppida, õppida

Edukas pokkeri mängimine nõuab sadade pokkeri teemaliste videote vaatamist ja kümnete raamatute lugemist. Pokker on pealtnäha lihtne mäng ja selle aeg-ajalt mängimine on kindlasti meelelahutuslik.

Siiski on palju teoreetilisi teadmisi, mille peab mängija omandama, enne kui saab end professionaalseks mängijaks nimetada. Mäng nõuab numbrite, statistika ja koefitsientidega tegelemist – mängija peab arvutama oma käe parima võimaliku tulemuse ja tegema matemaatiliselt kõige täpsema otsuse.

Nende oskuste omandamine võtab aega ning vajalik on aastatepikkune kogemus. Mängu edukaks mängimiseks ei pea olema andekas matemaatik, vaid piisab, kui osata neid protsesse mõista ning rakendada.

Professionaalne pokker ei ole kõigi jaoks

Sissetuleku teenimine online pokkeris nõuab valitud platvormi top 10% või vähemalt 20% parimate mängijate hulka kuulumist. Sinna ei pääse vaid õppimise tulemusel, vaid mängimiseks peab olema ka annet. Anne ilmneb oskuses inimesi ja nende tegemisi lugeda. Seda saab küll teatud piirini õppida, kuid alati leidub neid, kelle jaoks tuleb see kergemini. Seetõttu tuleb aktsepteerida tõsiasja, et professionaalne pokker ei ole mõeldud kõigi jaoks. See nõuab nii annet kui ka rasket tööd, mida suudavad saavutada vaid vähesed.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid