Huvitavat septembri Tehnikamaailmas

31.08.2020

Septembri Tehnikamaailmas rõõmustab kõiki kiirete autode huvilisi meie traditsiooniline suur sportautode test. Lisaks teeme tutvust ühe põneva Alfa-Romeoga aegade tagant, sõidame kauaoodatud elektrilise Volkswagen ID.3 ning värskenduskuuri läbinud BMW 5.seeriaga. Motohooajale tõmbame joone alla uue Triumph Tiger 900 sadulas.

Elektroonikarubriigis testime 100–150 eurot maksvaid juhtmevabasid kuulareid ja teeme ülevaate Walkie-Talkie ajaloost.

Paljud tänapäeval iseenesest mõistetavana tunduvad asjad on kunagi kellegi poolt leiutatud. Kuidas leiutised sünnivad?

Ulmefilmidest tuttavaid laserkahureid ja ka energiatorpeedosid kosmoses veel pole, kuid relvajõud seal juba vaikselt tegutsevad. Praegune tehnoloogiarevolutsioon avab sõjaväele täiesti uued võimalused. Lisaks saame teada, miks on väga paljud lennukid registreeritud pisikesele Bermudale.

Spordirubriigis rõmbame joone alla selleaastasele Formula E võistlussarjale ning suundume... sotsiaalmeediasse! Tõsi, see ei pruugi olla esimene märksõna mida motospordiga seostataks, kuid kui muu maailm muudkui interneti poole areneb, on ka motosport seda teed asumas.

Autoralli MM-sari on alles taaskäivitumas ja seega jääme selles numbris veel ajaloo lainele. Eks maailmameistreid mäletatakse ikka, aga teisi MM-võistluste medalivõitjaid harvemini ja pigem loetakse kokku rallide võite kui MM-medalite arvu. Meie teeme teistpidi!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid