5 virtuaalset võimalust sügismasenduse eest pageda

26.10.2020
Sisuturundus

Sügisene vihmaperiood on end täie hooga käima tõmmanud ning see annab hea stiimuli uurimaks, millised on võimalused salamisi ligihiiliva sügismasenduse eest peitu pugeda. Tuleb tõdeda, et hooajal, kus tubased tegevused haaravad meie igapäevastest toimetustest järjest suurema osa, on just virtuaalmaailm ning selle pakutavad tehnoloogilised imed suureks abiks.

Pimedale ning rõskele ajale kohaselt on kehalise aktiivsuse madalperioodil tarvilik hoida meel erksana. Inimloomusele on omane soov kogeda kaasahaaravaid emotsioone, mille saamist toetab virtuaalmaailmas leiduv meelelahutus. Sobilikke valikuid leidub seal igale maitsele ning nende tutvustamine ongi ka käesoleva artikli fookuses. Sisuliselt polegi tähtis, kas vihjeid koduse ajaviite osas otsivad riskialtid seiklejad või flegmaatikud - ideid ning huvitavaid mõtteid võib koguda mõlemal juhul.

1. Avasta endas peituv mängulusti nautiv lapsemeelsus

Loomult seiklejahinged võivad atraktiivsena näha fantaasiamaailmadest inspireeritud võlusid. Paljude omanäoliste seas pakub virtuaalmaailmas kõrgeimal tasemel ajaviidet online kasiino SuperCasino, kus kirevad ning interaktiivsed mängud haaravad lehe külastajad hoogsalt enesesse ning pakuvad tröösti kurbhallikale ilmale akna taga. Kõrgete panuste tegemisest vallanduv ning endorfiinina mõjuv adrenaliinilaks on see, mis töötab iga ilmaga!

2. Vaimutoitu ammuta raamatutest moodsal viisil

Vaimule hädavajalikku energiat on ammutatud juba aegade algusest saadik raamatute lugemisest. Juba päris pika aja vältel on raamatute võlust kinni haaranud ka meie kohalikud tehnoloogiahiiud - Elisa Raamatu äpiga on tagatud ligipääs ligi 4000-le raamatule, mis annab võimaluse argipäevast väljuda erinevate eelistustega raamatuhuvilisele. Seega avastamist jagub ning lugemisrõõmuga võib soovi korral täita kogu vihmase perioodi, mil kodust väljumine ei ole esimeste tegevuste seas soositud.

3. Ülemaailmsed filmiklassikud ning põnevad sarjad on kättesaadavad igas seadmes

Diivanil lesimine on sageli vastupandamatu viis, kuidas oma vaba aega hubaste koduseinte vahel mööda saata. Televisioon käib sellega teatavasti käsikäes, kuid juba ammu ei pruugi kodumaised teenusepakkujad aga paljude jaoks oma eesmärki üsna piiratud võimaluste tõttu täita. Siin tõttab appi populaarne ning ülemaailmselt levinud voogesitluskeskkond Netflix, kus meelepärast vaatamist leiab iga pereliige. Suured kassahitid ning paljukiidetud seriaalid on kättesaadavad küllaltki taskukohase kuutasu eest, mis tagab piiramatu vaatamisaja kõigile, kes ligipääsu teenusena endale tellinud on.

4. Ka looduses viibimist eeldavatele tegevustele leidub järjest rohkem alternatiive

Pole vähimatki kahtlust, et mõnikord tuleb rõske ilma eest varjuda ka neil, kes tegelikkuses on harjunud oma päevi värskes õhus mööda saatma. Sportlikkust eeldavad harrastused, nagu seda on näiteks kalapüük, on samuti otsustanud kodused ekraanid vallutada. Tehnoloogia ei sea selles osas ammu enam piire ning nii on võimalik üks pirakas haug või ahven veest välja tirida otse elutoa diivanilt. Ultimate Fishing Simulator VR pakub nii reaalset kalastuskogemust, et ekraanil vihisev spinninguritv või sulpsatusena kõlav landivise ei erine kuidagi sellest, mis muidu koduse järvevee ääres kõrvu kostub.

5. Meeldivad maitseelamused on vaid paari kliki kaugusel

Kui eelnevalt kirjeldatud virtuaalne meelelahutus keskendub eeskätt vaimutoidule, siis ei saa jätta mängust välja ka kõige tähtsamat – toita end päriselt, et keha jõuaks kõige selle lõbusaga kaasas käia! Restoranikvaliteediga toit ei ole enam ammu midagi sellist, mida ainult koduseintest väljaspool nautida saab. Järjest rohkemates piirkondades on laienenud võimalus tellida meelepärane toit otse koduukseni ning seda põhimõtteliselt igal ajal. Piisab vaid sellest, et oma nutiseadmes avada Wolt või Bolt Food, ning hõrgutavad maitseelamused saabuvad toidulauale justkui võluväel.

***

Elame kahtlemata imelisel ajal, sest enam lõbusamaks elu koduseinte vahel muutuda ei saa. Kuigi virtuaalmaailma pakutavad hüved on ilmselged, tuleb siiski arvestada, et tegemist võib olla sõltuvust tekitava moodusega vaba aega veeta. Soovituslik on asja võtta mõistusega ehk säilitada kontakt reaalse maailmaga, mis tähendab, et probleemide tekkimisel tuleks konsulteerida mõne naabri või muu kõrvalseisjaga, kes esindab selles olukorras lihast ja luust inimest!

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid