David Brown Automotive küsib tuunitud Mini eest 110 000 eurot
09.09.2019
Mini Remastered Oselli Edition. | David Brown Automotive

Briti firma David Brown Automotive tõi Frankfurti autonäitusele paari tuunitud Minisid, neist kõige odavama eest tuleb välja käia pea 110 000 eurot.

Autode ametlikuks nimeks on Mini Remastered Oselli Edition.

Need sõidukid on sündinud koostöös briti firmaga Oselli, kes on tuntud kui klassikaliste autode restaureerijad ja täiustajad.

Mini 60ndat sünnipäeva tähistavaid autosid toodetakse vaid 60 eksemplari.

Klientidele pakutakse Mini kahe või nelja istekohaga. Kahekohaline auto maksab 98 000 naela ehk 109 150 eurot, neljakohaline aga 108 000 naela ehk 120 288 eurot. Mis veelgi parem: neile numbritele lisanduvad ka kohalikud maksud.

Minide jõuallikateks on klassikaline A-seeria mootor, mille töömaht küündib 1420 cm3. Oselli tuunitud jõuallikate võimsus küündib rohkem kui 100 hobujõuni.

Käigukaste on valikus üks: 5-käiguline manuaal.

Veel kuuluvad autode varustusse Spaxi amortisaatorid ja tugevdatud pidurid. Rehvide maksimaalseks läbimõõduks on 13 tolli, Minid saavad endale ka Enkei kergemetallveljed.

Eriseeria Minide kere on värvitud kas valgeks või halliks, kuid sellele lisanduvad punased, sinised või rohelised triibud ja lisad.

Lisatasu eest võib auto salongi tellida ka turvapuuri, standardis on juba sportlikud korvistmed ning neljapunkti turvavööd.

Ka võib autoga tellida sobiva komplekti kiivreid ja võidusõidukombesid.

Sarnased artiklid