United Motors avab Tartus uue esinduse
23.01.2017

BMW ja MINI esindaja Eestis AS United Motorsi Tartu esindus alustab sellest nädalast tööd uues hoones, milles on lisaks BMW müügisalongile uusima sisustusega remondi ja hoolduse töökoda ning senisest mugavam klienditeeninduse ala, samuti suurem kasutatud sõidukite müügiala.

United Motorsi juhataja Kaljo Karilaid märkis, et Tartusse uue esinduse rajamine on osa ettevõtte investeerimisprogrammist. „Laiendame oma tegevust Eestis, et tagada kindel turupositsioon ning pakkuda klientidele kõigis oma esindustes BMW kvaliteedistandardile vastavat teenust. Tartusse uue esinduse rajamine avardab oluliselt meie tegevuse võimalusi kogu Lõuna-Eestis,“ rääkis Karilaid. Ta lisas, et huvi premium-klassi sõidukite vastu on suurenemas tänu klientide teadlikkuse kasvule ja säästva mobiilsuse lahenduste üha laiemale populaarsusele ning BMW jätkab selles osas vaieldamatult suunanäitajana.

United Motorsi Tartu esinduse juhataja Andres Räim ütles, et Lõuna-Eesti jaoks on BMW ja MINI uue esinduse avamine väga oluline sündmus. „Meie uus esindus Tartus on projekteeritud arvestusega, et see suudaks teenindada lisaks meie praegustele klientidele ka tulevasi kliente kogu Lõuna-Eestist,“ selgitas Räim. „Tartu kui innovaatiline ülikoolilinn ja Lõuna-Eesti pealinn on kujunenud kogu piirkonna arengu seisukohalt väga tugevaks tõmbekeskuseks, seetõttu peame oluliseks pakkuda kogu siinse piirkonna ettevõtetele ja eraisikutele senisest enam BMW innovaatilisi lahendusi ja tehnoloogilisi eeliseid ning premium-klassile väärilist teenindust.“

United Motorsi uus Tartu esindus, mille üldpind on 1500 ruutmeetrit, asub ringtee ääres (aadressil Välja 7, Soinaste küla, Ülenurme vald). Ettevõte investeeris Tartu uue esinduse rajamisse 2,5 miljonit eurot. Ehituse peatöövõtja oli Papria OÜ ning hoone valmis kümne kuuga. Uue hoone näol on tegemist tulevikku suunatud investeeringuga, mis ühtlasi puudutab ka ettevõtte tööprotsesside täiustamist, samuti teenindusstandardi ühtlustamist ja viimist uuele tasemele kõikjal üle Eesti. United Motorsi uus Tartu esindus annab tööd kokku 19 inimesele.

United Motors on 2000. aastast BMW ja MINI esindaja Eestis. Firmal on autokeskused Tallinnas, Peetris, Tartus, Pärnus ja Kohtla-Järvel. BMW ja MINI sõidukite müügi ja teenindamise kõrval tegeleb United Motors 2006. aastast ka Kia edasimüügiga Eestis, omades Kia müügisalonge Pärnus ja Kohtla-Järvel. Ettevõte annab tööd 150 inimesele. 2016. aastal müüs United Motors kokku 1200 uut ja kasutatud sõidukit, nende seas 50 mootorratast. 2017. aasta jaanuarist esindab United Motors Eestis ka BMW elektriautode ehk i-autode kaubamärki BMW i.