Transpordisektorile suunatud Infotund Võrus ja Tartus
16.11.2015

Transpordisektori töötajatele suunatud ja valdkonna uudiseid tutvustav Infotund toimub sel nädalal Võrus ja Tartus. Infotunni eesmärk on ühtlustada valdkonna olulisemate siseriiklikke ja rahvusvaheliste normide tõlgendust, edastada uudiseid seaduse ja järelevalvevaldkonnast ning aidata tagada ohutum ja turvalisem liikluskeskkond. Infotund toimub 19. novembril kell 10:00 Võrus (Räpina mnt 1A) ja 16:00 Tartus (Ringtee 53).

Infotunni eestvedaja Priit Tuuna, endine liiklusametnik ja Autosõit OÜ koolitaja, sõnul on vaja jätkata seelaadsete kohtumistega: "Avatud diskussioonid erinevatel transpordivaldkonna teemadel on vajalikud. Konkreetse sektori töötajate panus liiklusohutuse tagamisel omab suurt mõju ja ühene regultatsioonide mõistmine on abiks."

"Infotunni laadset kohtumist oleme korraldanud oma klientidele ka varem ja küsimusi on tulnud seinast seina. Regulatsioonide rohkus annab ruumi ka erinevatest tõlgendusteks ja on hea, kui Priit Tuuna endise liiklusametnikuna arutlusi juhib," sõnab Jaak Kull, Volvo Estonia OÜ Tartu esinduse juhataja.

Infotundi veab Priit Tuuna, küsimustele vastavad ka Tööinspektsioon ja Politsei- ja piirivalveamet.

Võru Infotund toimub hommikul Võrumaa autokooli õuel (Räpina mnt 1A) ja õhtul kohtutakse Volvo Estonia Tartu esinduses (Ringtee 53). Infotund on osalejatele tasuta, lisainformatsioon ja registreerimine www.facebook.com/Infotund

Infotund on töötubade seeria, mis suunatud nii kommertssõiduki juhile kui ka vedajale ja logistikule. Kohtumiste eesmärk on ühtlustada valdkonna olulisemate siseriiklikke ja rahvusvaheliste normide tõlgendust, edastada uudiseid seaduse ja järelevalvevaldkonnast ning aidata tagada ohutum ja turvalisem liikluskeskkond.

Infotundi aitavad korraldada Tööinspektsioon, Politsei- ja Piirivalveamet, Maanteeamet, Autosõit OÜ, Volvo Estonia OÜ, Maksu- ja Tolliamet, Keskkonnainspektsioon, Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, ERAA.