TM – juba 10 aastat Eestis!
01.09.2008

Eesti tehnikaajakirjanduse lipulaev Tehnikamaailm tähistab oma 10. sünnipäeva – 1998. aasta septembris ilmus Eesti ajakirjalettidele esimene eestikeelne ja eestimeelne Tehnikamaailm.

Tolleks hetkeks Soomes juba 45 aastat ilmunud Põhjamaade suurima tehnikaväljaande tulek Eestisse pööras siinse tehnikaajakirjanduse pea peale – vaid pool aastat pärast Tehnikamaailma käivitamist panid kaks tol ajal Eestis ilmunud autoajakirja (Autorevüü ja AutoPluss) oma uksed kinni. Seni oli Soome lahe põhjakaldal tehtud väärt töö läinud vaid Soome lugejate tarbeks, kuid alates 1998. aasta septembrist said siit oma osa ka Eesti lugejad-tarbijad. Muide, tänaseks on TM tuttav ka Leedu lugejatele, kus alates 2007. aasta sügisest ilmub Technika Mums – Tehnika Kõigile.

Tänane Tehnikamaailm on üks Eesti suurimaid kuukirju ning ajakirjadest konkurentsitult Eesti meeste esimene valik. Aitäh teile, kes te olete nende aastate jooksul TMile truuks olnud ning koos meiega tehnika sügavustesse tunginud. Oleme kindlad, et nii on see ka järgmise 10 aasta jooksul ja edaspidigi!

Sarnased artiklid