Tallinnas avas uksed Bentley esindussalong
TM
12.10.2018

Bentley Motors avas ametlikult oma autosalongi Tallinnas ning ühtlasi tutvustas oma uusimat mudelit – kolmanda generatsiooni sportkupeed Bentley Continental GT-d.

Bentley maaletooja Auto 100 AS juhatuse liikme Jussi Pärnpuu sõnul on Briti automargi näol tegu autotööstuse lipulaevaga, mis ühtlasi tähistab järgmisel aastal oma 100. juubelit. “Läbi masstootmise sajandi on Bentley säilitanud kultuuri, traditsiooni ja kvaliteedi, mis peegelduvad igas selle tänaseni käsitööna valmivas mudelis. Meil on väga hea meel, et meie 10 aastat kestnud koostöö Bentley luksusautode edasimüüja Luxury and Sports Cars SE-ga on uue esindussalongi näol saanud uue hingamise. Pole kahtlustki, et Bentley salongiga on Tallinn täienenud täiesti ainulaadse kõrg-luksusklassi autosid esindava autokeskuse võrra,” ütles Jussi Pärnpuu.

“Bentley Tallinn on olnud meile suurepärane partner juba enam kui kümme aastat. Me hindame kõrgelt nende panust Bentley brändi tugevdamisele ning oleme veendunud, et uue esindussalongi ja hoolduse avamine saab olema jätkulooks Bentley eduloole siinses regioonis,” ütles Bentley Euroopa regioonijuht Robert Engstler.

Salongi avaürituse tõmbenumbriks oli värskelt Eestisse jõudnud Bentley uusim mudel – kolmanda generatsiooni sportkupee Continental GT. Lisaks uuele Continental GT-le ei puudu Tallinna esinduse mudelivalikust ka luksussedaan Flying Spur, luksusmaastur Bentayga ning lipulaev Mulsanne.

Auto 100 AS alustas tegevust 2005. aastal Tšehhi autotootja Škoda sõidukite müümisega. Aasta hiljem sõlmiti esindusleping Itaalia sportautode tootjaga Automobili Lamborghini, millega Auto 100 AS sai Lamborghini edasimüügiõigused lisaks Eestile ka Baltikumis. Alates 2007. aastast on Auto 100 AS Bentley Motors ametlik teeninduspartner ning samal aastal allkirjastati ka esindusleping Briti autotootjaga Lotus, millega saadi sportautode edasimüüjaks Baltikumis. Alates 2012. aastast omab Auto 100 Porsche maaletoomise ja müügi ainuõigust Eestis. Möödunud aasta oktoobrist alates on Auto 100 AS Škoda ametlik maaletooja ka Lätis, eesmärgiga välja arendada sealne Škoda müügi- ja teenindusvõrgustik.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid