Silberauto Eesti müüb ja teenindab Rakveres Citroëni sõidukeid
19.09.2014

Silberauto Eesti AS sõlmis Citroëni maaletooja Veho Eesti AS-iga lepingu, mille kohaselt müüb Silberauto Eesti alates 22. septembrist Lääne-Virumaal Citroëni sõiduautosid ning tarbesõidukeid ja pakub neile volitatud teenindust.

„Mul on väga hea meel, et Silberauto Eesti Rakvere esinduse mudelivalik laieneb,“ ütles Silberauto Eesti idaregiooni juht Randel Lipp. „Nüüdsest saame Lääne-Virumaal pakkuda senisest veelgi laiemat mudelivalikut ning vastu tulla veel suurema hulga klientide soovidele. Citroëni klientidele tähendab see omakorda, et neil on oma lemmikmarki sõidukitega Lääne-Virumaal võimalik tutvuda senisest suuremal müügipinnal.“

Lipu sõnul usub ta Citroëni sõidukite edusse Lääne-Virumaal, rõhutades eelkõige seda marki tarbesõidukite valikut ning perspektiivikust. Citroëni tarbesõidukite valikusse kuuluvad nii väikekaubiku ja mahtuniversaalina saada olev Berlingo, keskmise suurusega tarbesõiduk Jumpy ning suur kaubik Jumper. Sõiduautode valik ulatub väikeautodest maasturite ning täismõõdus sedaanideni. Citroëni viimaste uudiste hulka kuulub ka ülioriginaalse väljanägemisega C4 Cactus (pildil).

22.-26. septembrini leiab Silberauto Eesti Rakvere esinduses aset Citroëni proovisõidunädal – kohal on lai valik Citroëni sõiduautosid ning tarbesõidukeid. Seejuures on paljud sõidukid saadaval eriti soodsate avamishindadega.

Lisaks Citroënile müüb Silberauto Eesti Rakvere esindus Mercedes-Benzi, Jeepi, Mitsubishi ning Lancia kaubamärki kandvaid sõidukeid ning pakub neile teenindust.