SIDE: Samsung esitleb GALAXY S4 mini
06.06.2013

Samsung Electronics Co., Ltd teatas täna Samsung GALAXY S4 mini turuletoomisest, tegemist on võimsa ja kompaktse versiooniga Samsungi menukast nutitelefonist GALAXY S4. GALAXY S4 mini pakub GALAXY S4 suurepärast jõudlust ja kasutajamugavust ning selle kompaktsus teeb telefonist ideaalse kaaslase igapäevaelus.

GALAXY S4 mini kaalub 107 g, seadmel on 4,3-tolline qHD Super AMOLEDi ekraan, mistõttu on seda lihtne ühe käega hoida ja kasutada. Kuigi GALAXY S4 mini on kompaktne, on selle jõudlus suur. 1,7 GHz kahetuumaline protsessor võimaldab kasutajatel kiiresti ja hõlpsalt teha andmemahukaid toiminguid.

GALAXY S4 mini toetab mitmeid funktsioone ja teenuseid, mida pakub ka GALAXY S4.

Oluliste hetkede jäädvustamine
GALAXY S4 mini võimaldab kasutajatel jäädvustada olulisi hetki 8-megapikslise tahasuunatud kaamera ja 1,9-megapikslise ettesuunatud HD-kaameraga. Erifunktsioonid, nagu näiteks Sound & Shot, mis salvestab pildi tegemisel heli ja hääle koos, ning Panorama Shot, mis võimaldab kasutajatel pildistada tervet neid ümbritsevat vaatevälja, tagavad, et kõik mälestused saaksid jäädvustatud. Kasutajad saavad automaatselt funktsiooni Story Album abil fotosid nutikalt korrastada. Seadmega GALAXY S4 mini tehtud fotodest luuakse fotoalbum, mis salvestatakse kooskõlas kasutaja sündmuste ajalise järgnevuse, pildistamiskoha koordinaatide teabe või kindla sündmusega.

Jagamine ja suhtlemine
Samsung GALAXY S4 mini pakub kasutajatele suurepäraseid võimalusi jagamiseks ja suhtlemiseks. Kasutajad saavad funktsiooni Group Play kasutades kuulata samal ajal sama muusikat ja mängida mänge koos sõpradega ning funktsiooni ChatON kasutades vestelda korraga mitme sõbraga ja jagada animatsioone, video- ja helisalvestisi.

Elu muutub lihtsamaks
GALAXY S4 mini teeb funktsiooniga S Translator rahvusvahelise reisimise lihtsaks, funktsioon võimaldab e-posti, tekstisõnumite või ChatONi kiiret teksti- või helitõlget. Kasutage reisiabi ja teabeteenust eellaaditud rakenduse S Travel abil, mis soovitab tulevasi reise ja on ka teejuhiks. Funktsioon WatchON muudab GALAXY S4 mini infrapuna-kaugjuhtimispuldiks, millega saab juhtida telerit, digiboksi ja DVD-mängijat. Funktsiooni WatchON kaudu pakub GALAXY S4 mini ka laia valikut meelelahutuslikku sisu, kaasa arvatud otse esitatavat TVd, kaabel-TVd ja nõudevideoid EPG-lt (elektrooniline telekava). Funktsioon Samsung Link (saadaval valitud riikides) võimaldab kasutajatel jagada sisu Samsungi mitme digitaalseadme vahel.

Tervise ja heaolu eest hoolitsemine
Funktsioon S Health, mille saab alla laadida rakenduste poest Samsung Apps, võimaldab kasutajatel jälgida oma tervisliku seisundit. S Health lisatarvikud toimivad sammulugejana, jälgivad kasutaja und, arvutavad kaalu ja jälgivad reaalajas südame tegevust. Hoolitsemaks veelgi kasutajate heaolust võimaldab funktsioon Adapt Display iga kasutaja jaoks sättida kõige optimaalset ekraaniheledust, funktsioon Adapt Sound aitab seada iga kasutaja jaoks optimaalset helitaset.

GALAXY S4 mini jõuab Eestis müügile juuli alguses ning on saadaval kahes värvitoonis: jäine valge ja udumust. GALAXY S4 mini töötab 4G LTE ja 3G HSPA+ või 3G võrkudes. Galaxy S4 mini orienteeruvaks hinnaks saab olema 400€.

Lisateavet seadme kohta ja multimeediumsisu saab veebilehelt http://www.samsungmobilepress.com/.