SIDE: HTC tõi turule kaks uut Windows Phone nutitelefoni
02.09.2011

HTC esitles eile uusi Windows Phone nutitelefone HTC Titan ja HTC Radar, mis sobivad inimesele, kes soovib nautida kõrgtasemelist multimeediat ning olla pidevalt sõprade või kolleegidega ühenduses.

HTC Titan on suure 4,7 tollise LCD ekraaniga ning 9,9millimeetrise õhukese korpusega telefon, mis on tänu oma suurele ekraanile ideaalne multimeedia telefon. Titan on elegantse alumiinium korpusega ning varustatud kahe kaameraga: 8megapiksline kaamera telefoni tagaküljel foto ja video jaoks ning 1,3megapiksline kaamera telefoni esiküljel videokõnede jaoks.

HTC Radar on 3,8 tollise ekraaniga ja elegantse alumiinium unibody’ga telefon, mis on ideaalne telefon sõpradega suhtlemiseks, uudiste lugemiseks või meelelahutuseks. HTC Radar on varustatud Windows Phone People Hub’iga, mis toob automaatselt kasutajani tema sõprade viimased uuendused suhtlusvõrgustikus, lisatud pildid ja vestlused. HTC Radar toob kogu suhtluse ühe sõbraga ühte aknasse, ühendades vestlused nii sõnumite, Facebook`i või Windows Live Messenger’i vahendusel. Lisaks pakub HTC Radar võimalust uuteks „face-to-face“ videokõnedeks.

Mõlemal uuel HTC telefonil on f/2.2 lääts ning spetsiaalne sensor, mis võimaldab teha suurepäraseid pilte ka kehvas valguses. Lisaks sellele on nii HTC Radar kui ka HTC Titan varustatud 28mm wide-angle läätsega ning mõlemaga on võimalik kasutada panoraamvõtet, mis sobib hästi maastikuvaadete jäädvustamiseks. Lisaks piltidele on võimalik mõlema uue mudeliga filmida ka teravaid HD (720p) videoid.