SIDE: HTC täiendas oma tootevalikut uue nutitelefoniga HTC Explorer
29.09.2011

HTC Explorer on silmapaistva disaini ning tasukohase hinnaga uus nutitelefon HTC tootesarjas, mis on tänu oma lihtsusele sobilik valik ka nutitelefonide esmakasutajale.

Uus HTC Explorer on kompaktse disainiga, 3,2-tollise HVGA puutetundliku ekraaniga ning 3MP kaameraga telefon, mis on saadaval erinevates värvitoonides ning varustatud HTC Sense’ga. Explorer on esimene HVGA ekraaniga telefon, mis lubab ligipääsu peaaegu kõikidele aplikatsioonidele Android Market’il ning telefon toetab ka Adobe Flash’i.
HTC Exploreriga on võimalik jälgida reaalajas kolleegide, sõprade ja lähedaste uuendusi sotsiaalmeedias. Tänu People widget’ile jooksevad kõikide tuttavate uuendused erinevatest sotsiaalmeedia kanalitest ühte kohta kokku, et oleks mugavam olla kursis oma sõprade tegemistega. Lisaks muudab Smart Dialer one-touch menüü helistamise lihtsamaks ja kiiremaks.
HTC Explorer on saadaval erinevates värvides: Active Black, Meallic Black ja Metallic Navy. Lisaks sellele on võimalik vahetada ka korpuse tagumist külge, et muuta telefoni välimus omanäolisemaks. Korpuse tagumine külg on saadaval Metallic Blue, Metallic Orange, Metallic White ja Metallic Purple värvitoonides.