LG esitleb uut lipulaeva
28.05.2014

LG Electronics (LG) esitleb täna maailmale oma uut kauaoodatud nutitelefoni G3, sooja vastuvõtu osaliseks saanud G2 järeltulijat. G3 esitlusüritused toimuvad samaaegselt kuues maailma linnas – Londonis, New Yorkis, San Franciscos, Seoulis, Singapuris ja Istanbulis.

Kaarja kujuga LG G3 tunnuslauseks on „Lihtne on uus nutikas“ (Simple is the New Smart). 5,5tollise Quad HD-ekraaniga G3 puhul on tegemist LG kõigi aegade ambitsioonikama tootega. 13MP OIS+ kaamera on kasutab esmakordselt nutitelefonide tööstuses laseriga autofookust, mis aitab pildistada ka vähese valgusega, mõõtes objekti ja kaamera vahelist distantsi laserkiirega. LG muutis pildistamise ka kiiremaks. Selle asemel, et esmalt ekraanil koputades fookus valida ning seejärel pildistamisnuppu vajutada, pildistab G3 kohe, kui fookuses olev objekt on ekraanil välja valitud. G3 2,1MP eesmine kaamera sisaldab suuremat pildisensorit ning ava, mis laseb läbi rohkem valgust ning muudab pildid paremaks.

LG G3 kere disain sisaldab ergonoomilist kaarjat Floating Arc kuju ning sihvakaid külgi, mis muudavad telefoni mugavaks ühe käega kasutamiseks. LG jätkab tagumise nupu disainikontseptsiooniga, kuid nupud ise on saanud uue kujunduse ning tehtud kvaliteetsemast materjalist. G3 on saadaval viies värvitoonis: must, valge, kuldne, violetne ning punane.