Laupäeval toimub Tallinnas Eesti suurim madaldatud hobiautode näitus ja kokkutulek
TM
30.05.2018

2. juunil algusega kell 11 toimub Tallinnas Noblessneri sadamalinnakus LowLifer kommuuni poolt korraldatav Eesti suurim rahvusvaheline madaldatud hobiautode kokkutulek ja näitus STANCEST 2018.

STANCEST on Eesti suurim stance-autode kokkutulek ja näitus, mida on korraldatud alates 2015. aastast. Esimesest sündmusest saati on STANCESTi saatnud pidev areng – igal aastal on silmailuks lisandunud mitmeid autosid nii Eestist kui ka välismaalt.

Sel aastal on STANCESTile oodata pea sadakond hoolikalt valitud sõidukit ning oma hobiautosid tulevad näitama ka osalejad naaberriikidest nagu näiteks Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaalt.

Samuti on STANCESTi raames lisaks parimatele autodele alati oluline koht olnud meelelahutusel. Sel aastal teevad oma live-esituse mitmete tuntud Eesti muusikutega koostööd teinud noor muusikaprodutsent Andrei Zevakin ning ühes temaga hiljuti Stig Rästaga Alexela Kontserdimajas üles astunud lauljatar Emili Jürgens. Kohal on erinevad ettevõtted oma väljapanekutega, pakutakse maitsvat tänavatoitu ning põnevaid tegevusi jagub terve päeva vältel.

STANCEST kasvas sündmusena välja eesti ühe ja ainsa madalate masinate kommuuni LowLifer’i iga-aastastest traditsioonilistest kokkutulekutest.