Kirvel ja kirvel on vahe
05.09.2013

Husqvarna Group, maailma suurim kettsaagide, trimmerite, muruniidukite ja aiatraktorite tootja, täiendas oma toodete valikut kirvestega. Valikus on nii universaalkirved kui spetsiaalselt puulõhkumiseks ette nähtud lõhkumiskirved.

„Husqvarna pöörab oma toodete ergonoomikale ja vastupidavusele eriti suurt tähelepanu ning seda suunda on rahvusvaheliselt tunnustatud mitmete auhindadega. Nüüd asuti kirveid täiustama,“ ütles Husqvarna Eesti tegevjuht Jaanus Vahesalu, kelle sõnul varem Husqvarna valikus kirved puudusid.

Väikseim universaalkirves sobib kasutamiseks näiteks metsas ja matkal, saleda ja laia teraga suuremad universaalkirved on ideaalsed vaiguse puidu tükeldamisel, langetamisel ja lõhkumisel ning innovaatilise kumera teritusega lõhkumiskirved on suurepärased tööriistad küttepuude lõhkumisel.

Husqvarna Group on maailma suurim kettsaagide, trimmerite, muruniidukite ja aiatraktorite tootja, Euroopa juhtiv eratarbijale mõeldud kastmissüsteemide tootja ja üks maailma juhtivatest teemantlõikevahendite tootjatest. Husqvarna kodukasutajatele ja professionaalidele mõeldud tooteid müüakse rohkem kui 100 riigis ja seal töötab 15 400 inimest.

Eesti tarbijatele on juba varasemast tuttavad Husqvarna Groupi kaubamärgid Husqvarna, Jonsered, Gardena, Klippo, Partner ning McCulloch.