Iveco Bus toob Eestisse uue EURO VI sarja minibussidest reisibussideni
28.04.2015

Iveco Bus ja maaletooja Iv Pluss esitlesid Tallinnas uut laia mudelivalikuga Euro VI bussisarja.

Iveco maaletooja Eestis, Iv Pluss AS-i tegevjuhi Bruno Kubja sõnul laiendab Iveco Euro VI sarja tulek oluliselt siinse bussimüügituru sortimenti. „Iveco Euro VI mudelivalik paistab Eesti turul silma väga laia ja mitmekesise mudelivalikuga minibussidest suurte luksusbussideni. Oma vajadustele ja teenuseprofiilile sobiva mudeli peaks siit leidma iga ettevõtja. Iveco Busil on lai hooldusvõrgustik üle maailma ning omalt poolt oleme loonud kõik tingimused, et Iveco busside järelteenindus oleks igati tasemel ja esindatud kõikides Eesti suuremates linnades. Kavatseme senistele bussibrändidele pakkuda arvestatavat konkurentsi,“ ütles Kubja.

Värske Iveco Bus sari sõidab uute FTP Industriali poolt välja töötatud Euro VI mootoritega, mis võimaldavad lihtsalt ning tõhusalt vähendada CO2 emissiooni ja kütusekulu, säilitades samas kõrge jõudluse ja suure pöördemomendi. Osad mudelid on saadaval ka alternatiivseid kütuseid kasutavate mootoritega. Lisaks mahutavad uue sarja sõidukid rohkem reisijaid.

Euro VI bussidesari oli Iveco esitlusel Tallinnas esindatud järgmiste mudelitega: Iveco Urbanway 12M, Iveco Crossway LE City 10,8M, Iveco Crossway Pro 12M, MagelysPro 12M ja New Daily Minibus. Tellida on võimalik kõiki uusi mudeleid.

Esimesed kolm uut Iveco Crossway bussi on pilootprojektina sõitnud Viljandis ja Pärnus. Järgmisena on liinidele oodata Iveco Daily väikebusse, mis asuvad 1. juulist teenindama Rapla maakonnaliine.

Iv Plussil on üle-eestiline müügi- ja teeninduskeskuste võrk, omades esindusi Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares ja Jõhvis. Need on kohad, kus kogenud oma ala spetsialistid oskavad nõu anda nii praegustele kui tulevastele tarbesõidukite omanikele. Teid ootab täisvarustuses diagnostika- ja remondikompleks koos värvilabori ning suure autopesulaga,

1992. aastast tegutsenud Iv Pluss on Iveco ja Irisbus kaubamärkide ametlik maaletooja Eestis ning tegeleb nii sõidukite müügi, finantseerimise kui ka hoolduse ja järelteenindusega. Tellida on võimalik kõiki mudeleid Iveco tootevalikust: alates väiksematest ja kergematest Iveco Dailyst ning Iveco Eurocargost, raskeveokitest Iveco Stralisest ja Iveco Trakkerist ning kaitse- ja päästetööde eritehnikast (Magirus ja Astra) kuni väike-, linnaliini- ja reisibussideni.