Inchcape Eesti avas uuenenud hoone ja tutvustas uut Range Rover Velarit
TM
26.05.2017

Inchcape Motors Estonia avas eile oma uuenenud Läike tee esinduse, mille juurdeehitus kestis ligemale aasta ning avamisega koos tutvustati esmakordselt Eestis uut Range Rover Velari.

Inchcape tegevjuht Indrek Ild ütles eilsel avamisel, et tänu uuenenud keskusele saadakse nüüdsest kõigile oma klientidele pakkuda täiesti uusi teenuseid, mida varasemas majas polnud võimalik kõike pakkuda.

“Tänu suurenenud majale saame nüüdsest pakkuda oma klientidele uusi teenuseid, näiteks lõime JLR-tehasegarantiiga kasutatud Jaguari ja Land Roveri müügisaali ning saame pakkuda JLR kiirteenindust, mida vana maja puhul polnud võimalik pakkuda,” sõnas Ild.

Inchcape Läike tee maja valmis 2008. aastal kinnistule, mille pindala on kokku 12 165 m2. Uuenenud majja investeeriti üle ühe miljoni euro, mille käigus viidi sisekujundus vastavusse uuenenud Jaguari ja Land Roveri standarditega. Keskuse uute autode müügisaaliks on 1152 m2 ning teisel korrusel asuval kasutatud autode alal pinda on 1179 ruutmeetrit.

Ühes uuenenud majaga tõmmati külaliste pilkude all kate maha uuelt Range Rover Velarilt, mida esmakordselt maailmale tutvustati Genfi autonäitusel.

Range Rover Velar asetub mudelivalikus Evoque ja Ranger Rover Sporti vahele ning tema baashind jääb napilt alla 50 000 euro. Läike tee majja jääb auto välja ning kõigil on juba võimalik autot eeltellida.

Inchcape Eesti esindab Eestis alates 2004. aastast Mazda, Jaguar ja Land Rover brände ning lisaks pakub Volvo järelteenindust garantiiga sõidukitele, lisaks müüakse kasutatud autosid. Ichcape Eesti kuulub Inchcape PLC gruppi, mis tegeleb 29 riigis premium- ja luksussõidukite maaletoomise ja jaemüügiga.