Ilusad fotod koduprinterist
Vesa Ylä-Jääski
01.04.2018

Trükitud fotod säilivad paremini ja neid vaadatakse rohkem kui digitaalsesse „kingakarpi“ salvestatuid, sest nad on eelvaliku juba läbinud ja seetõttu kergemini leitavad. Dokumentidest ja aja jooksul tuhmuvatest kviitungitest on vaja väljaprinte ja koopiaid. Isegi sõidupiletid on turvaline välja printida, sest kui mobiili aku otsad annab…

Brother DCP-J562DW
Canon Pixma TS6150
Epson Expression Premium XP-6000
HP Envy Photo 7130

Mitmeotstarbeline printer on kodudes ikka veel kodu- ja tahvelarvutite ning mobiiltelefonide hädavajalik lisaseade. Võtsime testi uurimiseks umbes 130 eurot maksvad multifunktsionaalsed printerid Brother DCPJ562DW, Canon Pixma TS6150, Epson Expression Premium XP-6000 ja HP Envy Photo 7130. Epson XP-6000le on omadustelt samane valge paralleelmudel XP-6005. Sõltuvalt edasimüüjast ja kampaaniast võivad hinnad siiski erineda, kuid mitte hinnaklassi võrra.
Kõik võrdluses olnud seadmed võimaldavad printida, kopeerida ja skaneerida ehk teisendada digiformaati dokumendid, piletid, kupongid ja fotod. Tegevuskuludes, printimise lihtsuses, väljatrükkide kvaliteedis ja operatsioonide kiiruses oli siiski erinevusi.
Milliseid? Loe aprilli Tehnikamaailmast!

Sarnased artiklid