Huvitavat veebruari Tehnikamaailmast
03.02.2014

Veebruari Tehnikamaailmas külastame äsjast Detroidi autonäitust ning imetleme Tokyo autonäituse põnevamaid mootorrattaid. Paneme kõrvuti kaks pisikest Prantsuse linnamaasturit ning sõidame isemoodi elektrisõidukitega nii Euroopast kui Jaapanist (märksõnadeks on Toyota ja Renault).

Eelmises numbris ilmunud loo jätkuks uurime, millised on meil täna elektrisõidukite kiirlaadimisvõimalused. Teeme selgeks kasutatud Audi A6 head ja vead ning loeme kokku mullu Eestis müüdud autod.

Mängime Legoga – jah, kas see võib olla TMi teema – ning vaatame kosmosesügavustesse. Paneme kõrvuti kaks pisikest videokaamerat ja süveneme Sony uue süsteemkaamera hingeellu.

Käime lõunanaabrite juures RAFi tehase kunagist hiilgust otsimas ning meenutame aega, mil Elroni rongidest veel midagi ei teatud ja kiirrong Lendav Läänlane vähem kui 2 tunniga Tallinnast Haapsallu sõitis.

Saame teada, miks tänapäeva ringrajad just sellised on nagu nad, vaatame tagasi Indy-staari Dario Franchitti äsja lõppenud karjäärile ja avame uue rallihooaja.

Et krõbe talv on lõpuks käes, on omal kohal termoste võrdlus ning kellele külm ikka liiga teeb, sel tasub läbi lugeda reisikiri päikesesaarelt Küproselt. Ja kui see sihtpunkt liiga maine tundub, siis saab piisavalt paksu rahakoti olemasolul peagi ka kosmoses ära käia – uuri järgi, kuidas!

Sarnased artiklid