Huvitavat juuni Tehnikamaailmas
TM
01.06.2018

Juuni Tehnikamaailmas külastame Pekingi autonäitust, testime tuuleklaasile kinnitatavaid autokaameraid ning teeme lähemat tutvust uue Honda Civic Type-R, Lexus LS, Renault Twingo GT ja Volvo XC40-ga. Kasutatud autode rubriigis võtame fookusse ühe Eesti autoostjate lemmiku, Toyota Aurise.

Meie motoekspert Mihkel sõitis sedapuhku Husqvarna Vitpileni ja KTM 790 Duke’ga, peatoimetaja Tõnu käis aga Tallinna lahel ja Emajõel proovimas üht uut ja isevärki safaripaati.
Teeme selgeks, kuidas tehakse 360kraadiseid filme ja mis saab lennukitest, mis oma aja ära elanud on. Meenutame sõjaajaloolist momenti, kuida NSV Liit endale soojustundlikud raketid sai ja tähistame jalgratta 200. sünnipäeva.

Teeme kummarduse ühele autospordi suurtest nimedest – sir Jack Brabhamile, nutame taga Ott Tänaku käestlastud võimalust tolmustel ja kivistel Portugali teedel ning saame teada, et meie rallivaimustuse varjus on autospordialadest tippu ronimas hoopis rallikross.

Tähistame arvutihiire ja graafilise kasutajaliidese 50. sünnipäeva ja pürime nutikama kodu poole. Küsime, miks on nutitelefonil tarvis kolme kaamerat.

Juuni TMist leiad ka 32 lisalehekülge meie traditsioonilise elustiililisa Trend näol.