Huvitavat juuli TMisTõnu Ojala29.06.2016

Juulikuise TM juhatab sisse väike-keskklassi kompaktsete luukpärade võrdlustest. Lisaks teeme esmatutvust Ford Edge´i, VW Tiguani, BMW M4 ning Volvo S90 ja V90-ga ning kuna juulis toimub taas American Beauty Car Show, on nii seekordne kasutatud auto kui hobiauto rubriik USA aktsendiga (vastavalt Hummer ja Cadillac).
Tsiklirubriigis teeme mõned ringid Harley-Davidson Roadsteri ja KTM 1290 Superduke GT sadulas ja kellele traditsioonilised kaherattalised igavad tunduvad, siis neil tasuks lugeda, mida kujutavad endast kõikvõimalikud ühe- või kaherattalised tasakaaluliikurid.

Teeme tutvust tänavuse Ajujahi võitnud SprayPrinteriga ning mõtiskleme teemal, kas ja kuidas Internet meie elu on juba muutnud (ja veelgi muudab). Süveneme helikandjate ajalukku, katsume vabaneda arvutiekraanile hüppavatest tüütutest reklaamidest ja vaatame veidi ka arvutite sisse.
Seilasime trimaraaniga Dragonfly mõned tunnid kodusel Tallinna lahel, kuid kaugeim lugu jõuab meieni koguni Jupiterilt, kuhu juuli alul peaks jõudma kosmosejaam Juno – kohal on ka TM (seda vähemalt mõttes)!

Sarnased artiklid