Huvitavat jaanuari Tehnikamaailmas
01.01.2019

Uue aasta esimeses Tehnikamaailmas paneme kõrvuti 5 väike-keskklassi sõiduautot ja teeme selgeks, kas 2019. aasta esimeseks TMi testivõitjaks on Ford Focus, Honda Civic, Hyundai i30, Kia Ceed või Volkswagen Golf. Ning vaid mõned leheküljed edasi selgub teinegi testivõitja, kui paneme kõrvuti mobiilimaailma teenäitajad - tippmobiilid hinnaga 999–1449 eurot.

Lisaks külastame Varssavi audio-videomessi, paneme püsti koduse ilmajaama ning teeme tutvust miniarvutitega.

Uutest autodest teeme tutvust Hyundai Kona Electricu, Mercedes-AMG G 63 ja Honda CR-V Hybridiga. Novembris tegi esimese lennu Airbusi reisilennukite uusim liige A330-800 - mille poolest ta oma eelkäijatest erineb? SpaceX uued hiidraketid tõotavad revolutsiooni kosmoselendudes – eriti veel siis, kui firma saab endale konkurendid. Kuidas?

tm05012018

Sõjaajaloo huvilised leiavad põnevat lugemist merendusrubriigist, kus teeme ülevaate ühest sõjaajaloo kõige-kõigemast ristlejast, mis leidis II maailmasõjas oma lõpu Jaapani lipu all. Oleme palju otsinud Eesti oma algupäraseid tehnikalahendusi ning seekord räägime Eesti oma lukkudest - loe ja saad teada, millised lukud on kodalukud. Ja kui tahad teada, mis on Euroopa pikim rajatis, siis sellegi teadmiseni jõuad just selles TMi numbris.

Spordikülgedel räägime F1 noorteprogrammidest ja vaagime praegu raskustes vaevleva rallikrossi MM-sarja võimaluste üle.

Aastanumbri vahetus annab traditsiooniliselt põhjust „atra seada“ – vaadata lõppenud aastasse ning teha plaane uueks. Et 2018. aastal Tehnikamaailmas ilmunust ilmus koondsisukord juba eelmises numbris, vaatame seekord ette, milliseid tähtsündmusi tehnika maailmas saab 2019. aastaga seostada.

Head uut aastat kõigile TMi sõpradele nii lähedal kui kaugel!

Sarnased artiklid