Huvitavat augusti Tehnikamaailmas
06.08.2018

Augusti Tehnikamaailmas seame kõrvuti kolm võistluspaari ning teeme selgeks, kas linnamaastur on parem traditsioonilisest "vana kooli" universaalist. Külastame ka Peterburi motomessi ja saame üht-teist teada idanaabri põnevast tsiklimaailmast. Kodustel teedel võtame ette kaks uut tsiklit - ühe Hondalt, teise Ducatilt.

Sõidame uue Peugeot 508-ga ja toome Saksamaalt ära uhiuue Ford Fiesta ST. Teeme vahekokkuvõtte Eesti tänavuse autoturu käekäigust I poolaastal.

Üritame leida hea heli saladuse, meenutame omaaegsest Stanley Kubricku kultusfilmi "2001: A Space Odyssey" ja tähistame Inteli poole sajandi juubelit.

Peame ära ka vaaterataste sünnipäeva - sel meelelahutusel täitus hiljuti 125 aastat. Ristame omavahel kopteri ja lennuki - või tegelikult teeb seda siiski Bell, meie ainult kirjutame sellest! :-)

Olukorras, kus ka rallivaimustuse tipplainel kulgev Eesti noolib endale MM-autorallit, on omal kohal meenutada, kus üldse läbi aegade suurt autorallit sõidetud on. Ja lõpuks uurime, kas F3 (kus ka Eesti poisid läbi aegade tegusid teinud on) ikka on stardipakk F1-sarja või mitte?