HTC One pälvis MWC-l parima nutitelefoni auhinna
26.02.2014

HTC 2013. aasta lipulaev HTC One pälvis eile, 25. veebruaril maineka auhinna Global Mobile Award for Best Smartphone, mis kindlustab ettevõtte juhtivat positsiooni innovatsioonis ja disainis. Auhind, mille hääletusel osaleb enam kui 175 valdkonna sõltumatut eksperti, tunnustab nutitelefoni, mida hindajad peavad valdkonnas vaieldamatult parimaks.

HTC One on alates selle lansseerimisest aasta tagasi veebruaris püsinud valdkonna esiliinidel ning seadnud uusi standardeid innovatsioonidega nagu näiteks HTC BlinkFeed, HTC BoomSound, UltraPixel kaamera ja zero-gap alumiiniumist kere.

“Me oleme väga uhked, et HTC One nutitelefon leiab jätkuvalt tunnustust valdkonnas uusi standardeid seadva nutitelefonina tänu oma stiilsele disainile, võimsale audiole ja muljetavaldavale funktsionaalsusele. HTC One tõestab järjekordse rahvusvahelise auhinna võiduga, et on viinud mobiilse kogemuse uuele tasandile ning eristab jätkuvalt HTC-d konkurentidest. Me loodame jätkata seda edu tulevateks kuudeks planeeritud jätkuva suurepärase innovatsiooniga,” sõnas HTC tegevjuht Peter Chou.

HTC One on varasemalt võitnud 2013. aasta MWC-lt auhinna Global Mobile Award for ‘Best New Mobile Handset, Device or Tablet’.