Head, kuid mitte odavad
Raimo Ylönen
01.01.2019

Need kõige kallimad telefonid on kahtlemata mobiilimaailma teenäitajad, aga kas korraliku sülearvuti jagu maksvad taskuseadmed on tõepoolest oma hinda väärt? Tuhat ja rohkem eurot taskutelefoni eest on suur raha kõigi jaoks.

APPLE iPhone XS Max
HUAWEI Mate 20 Pro
SAMSUNG Galaxy Note 9

Tuhande hinnapiir sai mobiilimaailmas ületatud juba aasta tagasi – esimesed „neljakohalised” telefonid olid tippmudelid Apple iPhone X ja Samsung Galaxy Note 8. Pärast seda on julgemaks muutunud teisedki tootjad.
Kahtlemata on tänased tippmobiilid midagi muud kui aastaid tagasi. Telefonid pole ammu enam vaid rääkimiseks ning kasutajad ootavad üha enam jõudlust kõiges muus. Ja tundub, et selle jõudluse eest küsitav hind muudkui kerkib ning seda ollakse nõus ka maksma.
Need kõige-kõigemad mobiilid on hetkel Apple iPhone XS Max, Huawei Mate 20 Pro ja Samsung Galaxy Note 9. Kiireimad protsessorid, teravaimad ekraanid ja parimad kaamerad on just neis telefonides.
Kallis hind paistab välja telefonidele peale vaadates ning väärtust on tunda kätte võttes. Metallist ja klaasist pinnad rõhutavad luksuslikkust ja kvaliteeti. Viimase lihvi annab värv ning peensusteni viimistletud disain.

Kas see kõik on ka oma hinda väärt? Loe jaanuari Tehnikamaailmast!

Sarnased artiklid