Harley-Davidson esitleb esimest elektrimootorratast
20.06.2014

Harley-Davidson kutsub motohuvilisi proovima uut elektrimootorratast. Euroopasse jõuab uudismudelit tutvustav ja selle kohta tagasisidet koguv projekt "LiveWire Experience" aastal 2015.

Kooskõlas Harley-Davidsoni kliendikeskse tootearenduse põhimõtetega saavad valitud kliendid Ameerikas alates järgmisest nädalast uut mootorratast proovida ja anda selle kohta tagasisidet, aidates seeläbi kujundada Harley-Davidsoni ajaloo esimese elektrimootorratta tulevikku. Kuna mudelit ei hakata kohe müüma, on projekti "LiveWire" eesmärgiks saada eelkõige aimu sellest, millised on mootorratturite ootused Harley-Davidsoni elektrimootorrattale. Projekt "LiveWire" on järjekordne põnev kliendikeskne ettevõtmine HD ajaloos. Sellest kannustatuna kutsub projekti raames korraldatav turnee "LiveWire Experience" kliente proovisõidule ning andma tagasisidet ja saama lisateavet mootorratta sünniloo kohta.

Neile, kes veel mootorrattaga ei sõida, võimaldab mootorratta proovistend Jumpstart "LiveWire" aimu saada. 2014. aasta USA turneel, mis algab tsiklisõiduga kuulsal maanteel Route 66, külastatakse kuni aasta lõpuni üle 30 Harley-Davidsoni edasimüüja. 2015. aastal jätkub turnee "LiveWire Experience" USA-s ja laieneb Kanadasse ning Euroopasse.