ELEKTROONIKA: Uus multimeediatelefon HTC-lt
13.04.2011

Rahvusvaheline nutitelefonide tootja HTC esitles multimeediatelefoni HTC Sensation, mis ühendab nutitelefoni võimalused HTC Watch videoteenusega.

“Nutitelefonidest on tänapäeval saanud meelelahutuskeskused, mis mahuvad taskusse. HTC Sensation viib selle kogemuse uuele tasemele, ühendades uusima HTC Sense liidese HTC Watch videoteenusega,“ ütles Peter Chou, firma HTC Corporation tegevjuht. “Esialgu on HTC Sensation saadaval mobiilioperaatori Vodafone turgudel.“

HTC Sensation telefoni välimus esindab HTC kaubamärgiks kujunenud disaini. Telefonil on 4,3 tolline qHD ekraan ja 1,2 GHz Snapdragon protsessor.

HTC Sense
HTC Sense liidesele on uuel telefonil lisandunud ka uusi võimalusi, näiteks esitleb HTC Sense uut ekraani ooterežiimi, mida on võimalik seadistada vastavalt kasutaja eelistustele, tehes kättesaadavaks kõige olulisema info või funktsiooni samaaegselt ekraani sisselülitamisega. Uue liidesega saab kasutaja kiiresti korrata kõige enam kasutatud funktsioone, nii helistades, sõnumit saates või pildistades. Näiteks saab kaamera sisse lülitda ka ooterežiimis ühe liigutusega, hoides kokku hetke jäädvustamiseks vajalikke sekundeid. Uue HTC Sense graafika ja animatsioonid on senisest teravamad ja täpsemad, andes kvaliteetsema välimuse mitmetele funktsioonidele.

HTC Watch
HTC Sensation on esimene nutitelefon, mis sisaldab HTC Watch videoteenust. HTC Watch võimaldab sadade olulisemate tootjate HD filmide tellimise alusel progressiivset allalaadimist ilma, et peaks ootama suure faili allalaadimist. HTC Watch’i süsteem muudab uusimate filmide ja videote leidmise lihtsaks.

Uute mudelite müük
HTC Sensation tuleb müügile mobiilioperaatori Vodafone vahendusel kõigis Euroopa riikides. Vodafone klientide teenindajaks Eestis on Elisa.