Eestis algas uue iPhone 6 müük
23.09.2014

Tele2 paiskas täna müüki esimese partii maailmas enimnõutud iPhone 6 nutitelefone hinnaga 999 eurot tükk.

Tele2 Eesti kommunikatsioonijuhi Hans Saarvelti sõnul hankis Tele2 defitsiitsed telefonid otse Apple’i rahvusvaheliselt edasimüüjalt, mis võimaldas seadmed esimesena Eestis kätte saada.

“Kohalikud kliendid olid järjekorras ja soovisid telefoni esimesel võimalusel ja seepärast tegutsesime võimalikult kiiresti. Kuna uus iPhone on praegu maailmas enimnõutud tehnikaseade, siis on telefoni esialgne sisseostuhind kõrge, kuid see peaks paari kuu jooksul langema,” ütles Saarvelt.

Esialgu tulevad Tele2-s müüki iPhone 6 nutitelefonid ning iPhone 6 Plus seadmete müüki võtmine otsustatakse vastavalt nõudlusele.

Esimesed uued iPhone’id jõudsid maailmas müügile 19. septembril. Tänasest Eestis müüdavad telefonid on Euroopa seadistuse ja garantiiga ning töötavad ka 4G võrgus.

Võrguvaba iPhone 6 kliendihind on 999 eurot. 24-kuulise teenuspaketiga liitudes on seadme lõpphind 936 eurot.

Uue põlvkonna Retina HD 4,7-tollise ekraaniga iPhone 6 kaalub 129 grammi ja on 6,9 millimeetri paksune. Telefoni ooteaeg on kümme päeva ning kõneaeg 14 tundi. Seadmel on kaks kaamerat, mis võimaldavad salvestada 30, 60 ja ka 240 kaadrit sekundis aegluup-pilti. IPhone 6 jookseb uuel iOS 8 platvormil.

Vt lisa uue iPhone 6 kohta siit.