Eestis algas Samsung Galaxy Note 8 eelmüük
TM
24.08.2017

Telia e-poes algas Samsungi uue tippmudeli Galaxy Note 8 eelmüük, mida saab kingitusena kaasneva doki abil kasutada ka arvutina.

Note 8 jätkab oma eelkäijate traditsiooni, pakkudes nutitelefonide arvestuses üht suurimat ehk 6,3tollist ekraani. Tegu on nn Infinity Display-ga, mis on senistest Note’i mudelitest kõige suurem. Suure ekraani üheks eeliseks on scrollimise vähenemine, kuna ekraan mahutab tunduvalt enam kui mõne väiksema mudeli oma.

Uue telefoni muudab eriliseks ka kaasas olev S-Pen pliiats, millega saab ekraanile nii kirjutada kui joonistada ning mis muudab seadme kasutamise kiireks ja mugavaks. Näiteks saab S-Pen’i abil kirjutada kuni 100 lehekülge otse Note 8 ekraanile, ilma seda aktiveerimata.

Lisaks on Samsung Note 8 puhul esmakordselt kasutusele võtnud Dual Lens ehk kahe läätsega kaamera, mis pakub veelgi kvaliteetsemat pildistamise ja filmimise võimalust. Note 8 mõlemad kaamerad on varustatud pildistabilisaatoriga ning Live Focus funktsioon võimaldab reaalajas valida, mida konkreetse pildil fookuses hoida ja mida taustal udusemaks muuta.

Tehnilise võimekuse poolest on Note 8 varustatud 8GB RAM-i ja 64GB sisemäluga, mida on võimalik laiendada microSD mälukaardiga. Kõigele lisaks on nii Note 8 ise kui ka komplekti kuuluv S-Pen on vee- ja tolmukindel. Note 8 tuleb juhtmevaba laadimisvõimalusega.

Kõik need inimesed, kes soetavad Note 8 eelmüügist, saavad Telia kinnitusel kaasa 159 eurose kingituse DEX Station doki näol, tänu millele saab seadet kasutada ka kui arvutit. Telefon ühendub doki abil monitori, klaviatuuri ja hiirega, et tagada mugav ligipääs kogu telefonisisule. Nii on tagatud juurdepääs failidele, saab töödelda olulisi dokumente ja nautida videoid läbi suure ekraani.

Samsung Galaxy Note 8 eelmüük kestab 23. augustist 15. septembrini. Eelmüügist tellijad saavad seadme kätte 15. septembril, mil see jõuab ka tavamüüki.

Note 8 hind on 999 eurot. Eelmüügi perioodil kehtib telefonile nullprotsendine intress (järelmaksu korral).