Eesti Land Roveri Klubi korraldab 20. juubeli puhul rahvusvahelise kokkutuleku.
TM
16.04.2018

Eesti Land Roveri Klubi tähistab enda 20. ja Land Roveri 70. sünnipäeva 26.-29. juulil Aegviidu puhkebaasis rahvusvahelise kokkutulekuga. Juubeli tähistamisele on oodatud kõik Land Roveri margi praegused ning ka võimalikud tulevased omanikud ja huvilised.

Land Roveri Klubi president Kristjan Vaarmanni sõnul on kokkutuleku programmi koostamisel võetud arvesse, et see pakuks huvi võimalikult laiale ringile inimestele ning kõnetaks peale tõsise off-road’i huviliste ka neid Land Roveri omanikke, kes oma igapäevasõidukit ilmtingimata karmides maastikutingimustes proovile panna ei soovi.

„Soovime näidata, et Land Roveri, kui äärmiselt mitmekülgse sõiduki omamine, annab võimalusi ka erinevateks aktiivseteks vaba aja veetmise võimalusteks ning, et see on võimalus olla osa erakordsest ja kokkuhoidvast rahvusvahelisest Land Roveri seltskonnast. Näiteks on kokkutulekule tulemas Land Roveri omanikke sõprusklubidest Saksamaalt, Soomest ja teistest Euroopa riikidest,“ lisas Land Roveri Klubi president Kristjan Vaarmann.

Kuna kohtade arv on piiratud, siis osalemiseks tuleb end eelregistreerida aadressil https://elrk20.landroverclub.ee/ Samalt leheküljelt on leitav ka kokkutuleku täpne programm ja muu vajalik informatsioon. Kuni 15. maini on registreerimine soodushinnga.

Igale osalejale on ette nähtud ka väike kingitus. Majutuda saab tõelise Land Roveri omanikuna nii telgis kui ka siseruumides.

Väljapanekutega esinevad nii koostööpartnerid, klubi liikmed, väliskülalised kui ka Land Rover’i Eesti ametlik esindaja Inchcape Motors Estonia. Programmis on giidiga väljasõidud loodusesse ja Mustjõe maastikusõidualale, off-road-koolitus, off-road-osavussõidu võistlused ja muu meelelahutus.

MTÜ Eesti Land Rover’i Klubi asutati 1998 aasta 30. aprillil koondamaks Eestis Land Roveri marki sõidukite omanikke ja huvilisi. Praeguseks on klubi üks vanimaid ja aktiivseimaid autoklubisid taasiseseisvunud Eestis. Sellel aastal tähistab klubi oma 20. juubelit, mis kattub ka Land Roveri margi 70. juubeliga. Nende väärikate tähtpäevade tähistamiseks korraldab klubi koostöös toetajatega rahvusvahelise kokkutuleku „ELRK 20 – International meeting 2018“.