Baltimaade modernseim Volkswageni müügi- ja teeninduskeskus sai nurgakivi
TM
02.03.2018

Eile, 1. märtsil pandi nurgakivi Volkswageni uuele müügi- ja teeninduskeskusele, mis kerkib Tallinna piirile, Tartu mnt 165. Kahekorruseline, 5392 m2 suuruse pinnaga hoone saab olema Eesti suurim ning Balti riikide modernseim Volkswageni esindus. Ehituse kasutajaks on Volkswageni ametlik edasimüüja Eestis, Møller Auto Baltic.

Hoone ehitajaks on NOBE ning projekti juhib Mølleri pikaajaline koostööpartner Vintselle. Uus Volkswageni müügi- ja teeninduskeskus avab klientidele oma uksed 2018. aasta lõpus.

“Oleme uue Tallinna esinduse ehituse ja peatse avamise üle väga rõõmsad. Eesti näol on tegemist Baltikumi suurima autoturuga ning soovime seetõttu tugevdada siin ka Volkswageni brändi esindatust. Meie jaoks on oluline pakkuda oma klientidele parimaid tooteid ja teenuseid ning uus müügi- ja teeninduskeskus loob selleks veel paremad võimalused,” kommenteerib Møller Auto Ülemiste tegevjuht Tarvi Hirv.

Ehituse tellija, Vintselle investeeringute juht Andres Suurna tänas oma kõnes projekti partnereid ning kohalikku kogukonda avatud ja koostööle orienteeritud suhtumise eest. Ühtlasi avaldas ta heameelt, et projekti näol on tegemist pikaajaliselt ettevaatava lahendusega, millel on muuhulgas tagatud sujuv üleminek hübriid- ja elektriautode teenindamisele tulevikus.

Uues Volkswageni esinduses saab olema avar 3000 m2 pindalaga teeninduskeskus ning ligi 1400 m2 suurune müügisalong. Viimases saab väljas olema kogu Volkswageni mudelite valik, mis hõlmab nii sõiduautosid kui tarbesõidukeid. Lisaks alustavad uues keskuses tööd ka kõikidele tänapäeva tehnoloogilistele nõuetele vastav kere- ja värvitöökoda, autopesula ning rehvihotell.