AUTO: Lancia kaubamärki esindab Baltikumis AS Silberauto
28.07.2013

Pikaajaliste traditsioonidega Lancia sõidukite turustamine Baltikumis jätkub. Juuni viimastel päevadel allkirjastas AS Silberauto distribuutori lepingu Lancia kaubamärgi esindamiseks Eestis, Lätis ja Leedus. Esmane tähelepanu mudelivalikus pööratakse täna juba hästi tuntud Chrysleri sõsarmudelite turustamisele.

AS Silberauto juhatuse liikme ning Lancia ja Jeepi müügidirektori Peeter Sergo sõnul on esmane tähelepanu pööratud Eestis juba laialdast populaarsust omavate Chrysler Grand Voyageri sõsarmudeli Lancia Voyager ning Chrysler 300C sõsarmudeli Lancia Thema turustamisele. Muude mudelite turuletoomine on planeeritud Lancia uute mudelite ning olemasolevate mudeliparenduste ajakavast lähtudes.

"Sõlmitud distribuutorlepinguga oleme lahendanud teatud kitsaskoha oma klientide ees - saame oma mudelitruule kliendile pakkuda võimalust tuntud ja harjumuspäraste sõidukite väljavahetamiseks uute vastu, kindlustamaks nõnda pikaajalist ja usaldusväärset kliendisuhet" kommenteerib teemat juhatuse liige Peeter Sergo.

Eestis hakkab Lancia sõidukeid lõppkliendile turustama, margihooldust ning garantiid pakkuma Silberauto tütarettevõte AS Silberauto Eesti, mille esinduste võrk katab pea kõik Eesti suuremad linnad.