Missugune Barco Clickshare sobib koosolekuruumi?
SISUTURUNDUS
01.11.2018
Sisuturundus

Professionaalsete esitlustehnikalahenduste pakkuja Proscreen.eu tutvustab siinkohal kahte populaarset Barco ClickShare mudelit: CS-100 ja CSE-200.

Alustuseks, mis on Barco Clickshare ja kus sellest kasu on?
Barco tootesari ClickShare teeb koosoleku- ja konverentsiruumides oma seadmelt ruumi ekraanile pildi jagamise lihtsaks. ClickShare komplekt koosneb väikesest konsoolist ja USB nupukestest. Konsool ühendatakse ruumis oleva ekraani või projektoriga ning helisüsteemiga. Esitluse näitajal on vaja enda (süle)arvutiga ühendada vaid USB nupuke, mis edastab pildi ja heli ClickShare konsoolile, mugavalt ja juhtmevabalt. Ka tahvelarvutitelt ja Android, iOS nutiseadmetelt pildi ja heli edastamine ClickShare-ile on toetatud. ClickShare konsool edastab arvutilt või nutiseadmelt saadud pildi ruumis olevale ekraanile või projektorile, heli helisüsteemile, ning meeldejääv ja kasulik esitlus võibki alata.

93% kontoritöötajatest on kogenud ebameeldivaid hetki seoses esitlustehnikaga
Barco on läbi viinud veebiuuringu 1000 Suurbritannia, Prantsusmaa, Saksamaa ja USA kontoritöötaja hulgas. Uuringust selgus, et 93% vastajatest oli kogenud mingil kujul stressi seoses ruumis oleva tehnika mittetoimimisega. Esitluste läbiviimine ärivaldkonnas on tihti iseenesest stressirohke kogemus. ClickShare-i abiga saab esitlustehnikale kindel olla. Enda seadmest esitluse näitamine ruumi ekraanile, selleks vajaliku kaabli või ülemineku otsimine, kui võimalikud stressiallikad, ei ole enam probleemiks.

ClickShare CS-100 või CSE-200?
Barco pakub kolme ClickShare mudelit, millest igaüks on mõeldud erinevate vajadustega äriruumile. Allpool tutvustame kahe populaarsema, CS-100 ja CSE-200 võimalusi.

CS-100 sobib kuni 8 aktiivse osalejaga koosolekuruumi ClickShare CS-100 on tootesarja väikseim seade. See sobib enamikesse väikestesse koosolekuruumidesse, kus on vaja läbi viia esitlusi või näidata suuremale ekraanile pilti alati probleemidevabalt. CS-100 näitab ruumis olevale projektsiooniekraanile pilti korraga ühe kasutaja seadmest. CS-100 toetab korraga kuni 8 inimese erinevaid ühendatud seadmeid, millelt kordamööda näidata pilti ekraanile. ClickShare CS-100 sobib ideaalselt väiksemasse koosolekuruumi, kus viivad kuni 15-le inimesele esitlusi läbi oma ettevõtte töötajad, erinevad müügiesindajad ja koostööpartnerite esindajad. Seadmega on kaasas üks USB nupp, lisanupud on juurde tellitavad.

CSE-200 sobib suurematesse äriruumidesse ClickShare CSE-200 võimaldab näidata pilti ühele ruumi ekraanile kahe esitleja seadmetest samaegselt, näidates jagatud esitlusi korraga kõrvuti. See võimalus on eriti kasulik tarkvaraarendajatele ja geodeetidele, kel on vaja tihti koosolekutel võrrelda kahte pilti kõrvuti. CSE-200 on võimalik integreerida ka ettevõtte infrastruktuuri, pildi näitamiseks saab kasutada ettevõttes olemasolevat wifi võrku. Võrreldes CS-100 võimalustega omab CSE-200 ka AirPlay ja Google Cast tuge - kui olete harjunud nende meetoditega ettevõttes pilti edastama, siis on CSE-200 õige valik.
Lisaks eelnevale sobib CSE-200 ka suurematesse ruumidesse, kus viiakse läbi esitlusi rohkem kui 20-le inimesele. CSE-200 toetab kuni 16 samaaegselt ühendatud seadet, millelt näidata korraga kas ühte või kahe pilti ruumi ekraanile. Barco toodete ametlik edasimüüja ja ClickShare toodete Gold Partner Eestis on Proscreen.eu.

Sarnased artiklid